שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

FortiManager ניהול מרכזי

FortiManager Centralized Managementמוצרי FortiManager מעניקים לך יכולת ניהול מרכזי של מספר אמצעי פורטינט – מבודדים ועד לאלפים, כמו למשל FortiGate, FortiWiFi, FortiCarrier, FortiMail ו- FortiAnalyzer ובנוסף מוצרים וירטואלים כמו ה- FortiClient. ניתן לפשט את השליטה והניהול של מספר רב של פריסות ע"י חלוקת מוצרים לקבוצות בתוך - Administrative Domains (ADOMs)‎.

משפחת הניהול של מוצרי ה- FortiManager מספקת מדיניות מרכזית מבוססת הקצאה, הגדרת מוצרים ועדכונים ניהוליים ל- FortiGate, FortiWiFi וה- FortiMail ובנוסף לסוכני נק' הקצה של ה- FortiClient ושליטה במוצרי רשת קצה-לקצה. ה- FortiManager מספק TCO נמוך ליישומי הפורטינט ע"י מינימליזציה של עלות הפריסה ועלות התפעול השוטפת.

בנוסף, אפשרות שליטה בגישת האדמיניסטרטור והפשטת מדיניות ההשמה ע"י שימוש באדמיניסטרטור מבוסס תפקיד כדי להגדיר את ההטבות של המשתמש עבור דומיינים ספציפיים לניהול ושילוב מספר מוצרי פורטינט לתוך יחידת ניהול עצמאית ב-domain. כמו כן, ע"י אירוח מקומי של תוכן האבטחה של העדכונים למוצרים מנוהלים וסוכנים, יכולות ה- FortiManager מקטינות את זמן התגובה לבקשות לסינון באינטרנט ומגדילות את הגנת הרשת.

מאפיינים ויתרונות:

FortiManager:

FortiManager Legacy Models: