שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

נקודות הגישה של פורטינט לרשת האלחוטית

נקודת הגישה של פורטינט לרשת האלחוטית, ה- FortiAP, מספקת רשת אלחוטית מאובטחת לארגון שלך. מערכת ה- FortiGate מהווה Controller מלא לתשתיות אלחוטיות ללא צורך ברישיון נוסף, בכדי להפעיל את היכולות הנ"ל נדרש רק להוסיף את נקודות הגישה. ה-FortiAP מהווה פתרון אידיאלי להרחבת יכולות ה- FortiGate וה-UTM. בעזרת מגוון מוצרים רחב, המתאימים לכל דורש- עסקים ומשרדים קטנים, ארגונים בינוניים ועסקים גדולים המאופיינים בצפיפות גבוהה, ה- FortiAP מאפשר לך ליישם אבטחה עקבית ברשת וברשת האלחוטית.

מוצרי ה- FortiAP הינם מהמובילים בתעשייה עם טכנולוגיית IEEE 802.11ac ומספקים ללקוח גישה ב 2.4 GHz ו- 5 GHz. דגמי 802.11ac תומכים בעד כ- 1,300 Mbps ביצועי רדיו. בנוסף, במוצרי הסביבה הפנימית, ה- FortiAP מספק נקודת גישה IP67, המתאים לסביבה תעשייתית עם רמת פעילות אינטנסיבית.

בעזרת שיתוף הפעולה הצמוד בין בקרי השליטה של הרשת האלחוטית של ה- FortiGate ונקודות הגישה של ה-FortiAP, שירותי האבטחה של פורטינט נוחים יותר מאי פעם ליישום ברשת האלחוטית. שיתוף הפעולה הייחודי הזה מספק שקיפות מלאה ושליטה בכל הלקוחות ברשת, כולל דוחות PCI וביצועים. נקודות הגישה של ה- FortiAP מפשטות את השימוש והניהול ברשת האלחוטית ושומרות על רמת האבטחה הגבוהה בתעשייה.

FortiAP Wireless Access Points

Wi-Fi 6E Indoor Access Points

Indoor WLAN Access Point FortiAP Series:

Outdoor WLAN Access Point FortiAP Series :

Remote WLAN Access Point FortiAP Series:

FortiCameras:

FortiAP-S Series Access Points

FortiAP-C Series Access Points

FortiAP Universal Access Point Series

FortiAP Wall Jack Access Point Series

FortiAP Accessories

Legacy Models: